Terapi Çayı

Aşk Parfümü

Terapi Çayı

Çiçek Açan Çay Blooming Tea, 2017 yılının sonlarına doğru Türkiye de de adını sıkça duymaya başladığınızı tahmin ettiğimiz, uzak doğu kökenli olduğu söylenen bir bitki çayı tomurcuğudur. Görsel özelliği suda çiçek açması olsa da, Türkiye de tanınmaya başladığı zamandan beri Terapi Çayı lakabını almıştır. Sosyal medyada sıkça karşımıza çıkan bu entersan görsel güzellikteki çayın kullanımıda son derece pratiktir.

Terapi çayı lakaplı Blooming Çiçek Açan Çayı kutusunda kullanıcısına totalde 10 gün kafi gelecek kadar içerik barındırmaktadır. Paketinde 10 adet tomurcuk vardır. Her tomurcuk 3 kez demlenebilmektedir. 
İçerisindekiler, tavsiye edilen tüketim şekli, imalatçı firma bilgileri, son tüketim tarihi, üretim/toplanma tarihi gibi kritik bilgiler kutuları üzerinde detaylı bir şekilde yazılmaktadır. 

 

Kullanımı:

 

Kaynar suya 1 tek tomurcuk çiçek açan bloomng tea tomurcuğu atın ve çiçek açıldıktan sonra bir bardağa kaynamış suyu boşaltın ve için. İşte bu kadar basit. Bu işlemi günde 3 kere tercihen öğünlerden 20 dakika kadar önce yani henüz aç karnına iken tüketiniz. Aynı tomurcuğu 3 kere demleyebilirsiniz.

 

 

 

Afrodizyaklı ParfümÜRÜN FİYATI: 48,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE Ferolove

DİĞER ÜRÜNLER

YUKARI