RED HONEY KIRMIZI BAL 330GR

Aşk Parfümü

RED HNY (RED HONEY) KIRMIZI BAL 330GR

 

KIRMIZI BAL 330GR DEV BOYUT

 

RED HNY yeniden formülize edilerek eski üretim olan Red Honey içeriği dışında bambaşka bir içerik ile hem daha etkili hemde daha büyük bir paket ile yeni yüzü ile bakanlık onaylı olarak üretilmiştir.

 

Eski üretim olan 50Gr paket şu anda aynı fiyata 330Gr olarak üretilmektedir.

 

 

Erkeklere özel olarak formülize edilen doğal ve bitkisel içeriğe sahip red honey macun’u mutlaka deneyin. Doğal formül RED HNY (Red Honey) macun erkekler için özel olarak üretilmiştir, gönül rahatlığı ile hemen kullanmaya başlayın. RED HNY (Red Honey) macun’un doğal olan zengin karışımında birden çok bitkiye yer verilmiştir.

 

İçerik;

Tarçın - 880mg
Karanfil - 220mg
Zencefil - 220mg
Çakşırotu Kökü - 176mg
Ginko - 88mg
Havlıcan - 88mg
L-Arjinin - 88mg
Kafein - 66mg
Arı sütü - 44mg
Epimedyum Ekstresi - 22mg
Kırmızı Ginseng Ekstresi - 22mg

Bu bitkiler kırmızı ginseng ekstresi, epimedyum ekstresi, arı sütü, kafein, l-arjinin, havlıcan, ginko, çakşırotu kökü, zencefil, karanfil, tarçın gibi bir çok bitki ile beraber propolis ve süzme çiçek balı ile bitkisel içeriği daha zengin hale getirilmiştir. İncelediğiniz RED HNY (Red Honey) macun orjinal olup emniyet jelatinlidir. Hemen satın alabilir, güven ile kullanabilirsiniz. Kırmızı bal macun sadece erkekler’in kullanımına uygundur.

 

 

Nasıl Kullanılır ?

 

Kullanım Önerisi : Bitkisel içeriğe sahip RED HNY (Red Honey) macun’un kullanım şekli çok kolaydır. Günde 2 defa bir çay kaşığı RED HNY (Red Honey) macun almanız tavsiye edilir. Bir kutu RED HNY (Red Honey) macun tavsiye edilen kullanıma göre yaklaşık bir hafta kadar gitmektedir. Bir kutu RED HNY (Red Honey) macun 330 gr olup tercihen 15 günlük kullanım içindir.

 

Uyarılar : Serin, kuru ve çocuklardan uzak bir yerde muhafaza ediniz. Ürün içeriğinde bulunan bitkilere karşı alerjiniz var ise kullanmayınız. Herhangi bir yan etki halinde ürünü kullanmayı bırakıp, mutlaka bir doktora danışınız. Hastalığı, rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz. İlaç değildir, Takviye edici gıdadır. Kalp, tansiyon, şeker ve vb. rahatsızlığı olanların kullanması önerilmez.

 

Bize bu kelimelerden ulaştınız; red honey ne işe yarar, red honey krem, red honey sipariş, red honey nedir, red honey fiyatı, red honey nasıl kullanılır, red honey içindekiler, red honey nedir ne işe yarar, red honey jel, red honey balı, red honey ankara, red honey antalya, red honey adana, red honey avrupa, red honey atv haber, red honey azerbaycan, red honey asheville, red honey bal, red honey büyütücü, red honey ballı tarçınlı, red honey bursa, red honey barkod sorgulama, red honey büyütürmü, red honey büyütücü nasıl kullanılır, red honey bayileri, red honey bayan yorumları, red honey cinsellik, red honey canlı destek, red honey cinsel, red honey dwarf gourami, red honey damselfish, red honey doğrumu, red honey donanımhaber, red honey doktor yorumları, red honey doktor, red honey doktorlar ne diyor, red honey danışma hattı, red honey deneyen, red honey etkileri, red honey etkisi, red honey etkilimi, red honey etkisini nezaman gösterir, red honey en ucuz, red honey europe, red honey etkisi kalıcımı, red honey eskişehir

Afrodizyaklı ParfümÜRÜN FİYATI: 67,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE Ferolove

DİĞER ÜRÜNLER

YUKARI