Nurs Lokman Hekim Prostat Seti

Aşk Parfümü

Nurs Lokman Hekim Prostat Seti

Prostat Nedir?

İdrar torbası altındaki bezlerin büyümesi ve idrar yolunu sıkıştırması sonucu oluşan prostat rahatsızlığı, hemen her herkesin korkulu rüyasıdır denilebilir. Genellikle 50 yaş üstü erkeklerde görülen bu problem idrarın boşaltılması için mesanenin daha fazla kasılmasına yol açarken ileri dönemde ise idrarın mesanede kalmasına neden olmakta ve ağrıya sebebiyet vermektedir.


Prostat Seti İçeriği :
 • Yakıotlu Kapsül

Söğüt otu olarak da bilinen yakıotu daha çok Avrupa ile Amerika bölgelerinde yetişmekte olup, ortalama 160 çeşidi bulunmaktadır. Bu bitki günümüzde cilt bakım ürünleri ve özellikle iyi huylu prostat problemine yönelik formüle edilen ürünler içinde etkili bir yardımcı madde olarak kullanılmaktadır.

 

 • Yakıotlu Macun

İnsanlar belli bir yaş aralığına ulaştığında çeşitli hastalıklarda baş gösterir. Bunlardan biri olan prostat genel olarak 50 yaşın üzerindeki erkeklerde görüldüğü gibi nadir de olsa erken dönemde de görülmektedir. Bu sıkıntı idrar torbasının alt kısmında yer alan bezlerin büyümesi ve iltihaplanması sonucu mesanenin tam boşalmamasına ve dolayısıyla ağrı yapmasına yol açmaktadır. Bu noktada kullanımı önerilen Yakıotlu Karışımlı Macun ürünü, bitkisel maddelerin birleşmesiyle oluşturulan bir formüle sahiptir.  


 • Yakıotlu Bitki Çayı

Erkeklerde en sık görülen hastalık çeşitlerinden biri olan prostat büyümesi aynı zamanda erkek kanserlerinde de prostat kanseri olarak sıklıkla görülmektedir. Günümüzde 50 yaş üzeri hemen her 3 erkekte bir görülen bu sıkıntı, idrar torbasının alt tarafında bulunan bezlerin büyüme ve iltihaplanmasıyla gelişmektedir. Zamanında müdahale edilmediğinde bir süre sonra idrar yapımında mesane normalin üstünde zorlanacak ve daha da ileri dönemde idrar tam anlamıyla mesaneden atılamayacağı için baskı ile şiddetli ağrılar belirecektir.

Prostat Seti Nasıl Kullanılır ?

 • Yakıotlu Macun : Sabah-akşam bir tatlı kaşığı kullanılır.
 • Yakıotlu Çay: Sabah-Akşam bir poşet içilir.
 • Yakıotlu Kapsül: Sabah-akşam 1’er adet kullanılır.


  Bize bu kelimelerden ulaştınız ; prostat seti,prostat seti nedir,prostat seti ne işe yarar,prostat seti nasıl kullanılır,prostat seti kullanımı,prostat seti kullanıcı yorumları,prostat seti kullananlar,prostat seti faydaları,prostat seti zararları,prostat seti yan etkileri,prostat seti nereden sipariş verebilirim,prostat seti nasıl sipariş verebilirim,prostat seti sipariş,prostat seti avrupa sipariş.  

Afrodizyaklı ParfümÜRÜN FİYATI: 58,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE Ferolove

DİĞER ÜRÜNLER

 • Vusla Kara Sarımsak Seti

  Vusla Kara Sarımsak Seti

  Şampuan ve serum olarak satışına başlanan kara sarımsak özü (black garlic) ile oluşturulmuş bir üründür.
 • Kakule Damlası

  Kakule Damlası

  Kakule damlası kakule bitkisinin özünden elde edilen doğal bir bitkidir. Kakule bitkisinden elde edilen kakule damlası ile sağlıklı bir şekilde metabol
 • Allecell Ağrı Kesmeye Yardımcı Krem 100 ml 1 kutu

  Allecell Ağrı Kesmeye Yardımcı Krem 100 ml 1 kutu

  Kondroitin üzerine yapılan bir çok çalışma, onun, etkili bir biçimde eklemlerdeki osteoartrit tedavisinde yararlı olabileceğini göstermiştir.
 • Somon Dna

  Somon Dna

  Somon Sütünden Elde Edilen Insan DNA’sına Çok Benzeyen Polimerize DNA’dır. Sterildir. Paraben, Alkol, Parfüm, Hayvansal Kökenli Maddeler, Silikon Ve
 • Variflex 100 gr 1 Kutu

  Variflex 100 gr 1 Kutu

  Variflex Varis Kremi, varislerlerden kurtulma sürecinde yardımcınız olur.
 • Dermokil Xtreme Pişik Önleyici Krem 75 ml

  Dermokil Xtreme Pişik Önleyici Krem 75 ml

 • Bella Tüy Dökücü Mendil

  Bella Tüy Dökücü Mendil

  Bella Tüy Dökücü Mendil, çantanızda kolay bir şekide taşınabilir ve her yerde kullanabilirsiniz.
 • Eke Şam Yağı

  Eke Şam Yağı

  Eke Sham Oil Şam Yağı'nı sitemizden kolayca satın alabilirsiniz. Detaylar için müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.
 • Xtra Man Krem

  Xtra Man Krem

  Xtra Man krem tamamen bitkisel içeriğe sahip doğal bir üründür. Bilinen bir yan etkisine rastlanılmamıştır, beklenmeyen bir etki gösterdiğinde dokto
 • Kinoa Doğal İçecek

  Kinoa Doğal İçecek

  Doğal Kinoalı içecek, 30'lu stick paket, 15 günlük kullanım şeklinde sunuluyor.
YUKARI