Nurs Lokman Hekim Prostat Seti

Aşk Parfümü

Nurs Lokman Hekim Prostat Seti

Prostat Nedir?

İdrar torbası altındaki bezlerin büyümesi ve idrar yolunu sıkıştırması sonucu oluşan prostat rahatsızlığı, hemen her herkesin korkulu rüyasıdır denilebilir. Genellikle 50 yaş üstü erkeklerde görülen bu problem idrarın boşaltılması için mesanenin daha fazla kasılmasına yol açarken ileri dönemde ise idrarın mesanede kalmasına neden olmakta ve ağrıya sebebiyet vermektedir.


Prostat Seti İçeriği :
  • Yakıotlu Kapsül

Söğüt otu olarak da bilinen yakıotu daha çok Avrupa ile Amerika bölgelerinde yetişmekte olup, ortalama 160 çeşidi bulunmaktadır. Bu bitki günümüzde cilt bakım ürünleri ve özellikle iyi huylu prostat problemine yönelik formüle edilen ürünler içinde etkili bir yardımcı madde olarak kullanılmaktadır.

 

  • Yakıotlu Macun

İnsanlar belli bir yaş aralığına ulaştığında çeşitli hastalıklarda baş gösterir. Bunlardan biri olan prostat genel olarak 50 yaşın üzerindeki erkeklerde görüldüğü gibi nadir de olsa erken dönemde de görülmektedir. Bu sıkıntı idrar torbasının alt kısmında yer alan bezlerin büyümesi ve iltihaplanması sonucu mesanenin tam boşalmamasına ve dolayısıyla ağrı yapmasına yol açmaktadır. Bu noktada kullanımı önerilen Yakıotlu Karışımlı Macun ürünü, bitkisel maddelerin birleşmesiyle oluşturulan bir formüle sahiptir.  


  • Yakıotlu Bitki Çayı

Erkeklerde en sık görülen hastalık çeşitlerinden biri olan prostat büyümesi aynı zamanda erkek kanserlerinde de prostat kanseri olarak sıklıkla görülmektedir. Günümüzde 50 yaş üzeri hemen her 3 erkekte bir görülen bu sıkıntı, idrar torbasının alt tarafında bulunan bezlerin büyüme ve iltihaplanmasıyla gelişmektedir. Zamanında müdahale edilmediğinde bir süre sonra idrar yapımında mesane normalin üstünde zorlanacak ve daha da ileri dönemde idrar tam anlamıyla mesaneden atılamayacağı için baskı ile şiddetli ağrılar belirecektir.

Prostat Seti Nasıl Kullanılır ?

  • Yakıotlu Macun : Sabah-akşam bir tatlı kaşığı kullanılır.
  • Yakıotlu Çay: Sabah-Akşam bir poşet içilir.
  • Yakıotlu Kapsül: Sabah-akşam 1’er adet kullanılır.


  Bize bu kelimelerden ulaştınız ; prostat seti,prostat seti nedir,prostat seti ne işe yarar,prostat seti nasıl kullanılır,prostat seti kullanımı,prostat seti kullanıcı yorumları,prostat seti kullananlar,prostat seti faydaları,prostat seti zararları,prostat seti yan etkileri,prostat seti nereden sipariş verebilirim,prostat seti nasıl sipariş verebilirim,prostat seti sipariş,prostat seti avrupa sipariş.  

Afrodizyaklı ParfümÜRÜN FİYATI: 58,00 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE Ferolove

DİĞER ÜRÜNLER

YUKARI