DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık 100 ml

Aşk Parfümü

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık 100 ml

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık başta olmak üzere ilgili kategoriler de ki diğer ürünlere de ürün vitrinlerinden göz atabilirsiniz. Güvenli e-ticaret ödeme yöntemleri ile ön plana çıkmaktadır. %100 orijinal ve faturalı olarak gönderimi yapılan ürünlerimiz en ucuz olarak en kısa sürede kargo ile kapınıza kadar teslim edilir.

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık satın al olarak aradığınızda en kısa sürede ürünü teslim almanız bizim için her şeyden önemlidir. Yıllardır %100 müşteri memnuniyetini ve satın aldığınız ürünlerin tümünü en erken şekilde teslim almanızı amaçlayan firmamız sizlere en güvenli alışverişi sunuyor. 

Bu ürün başta olmak üzere diğer ürünler hakkında görüşleriniz ve deneyimleriniz bizim için oldukça önemlidir. Yorumlar ve kullananlar hakkındaki bilgileri bizimle paylaşmak için yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz. Bu yorumlar ile ürünü yeni kullanacaklara bilgi verirken sizde deneyimlerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz. Şimdi ürünlerin detaylarını inceleyelim.  

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık 100 ml

 

DK DENT Nasıl Oluştu?

Kilin yüz yıllardır insan sağlığı açısından etkileri bilinmekte ve son zamanlarda yapılan bilimsel çalışmalarla bu etkiler kanıtlanmaktadır. Cilt ve saç bakımında, bazı hastalıklarda ve yaraların iyileştirilmesinde kilin kullanımı eski tarihlerde çok yaygındı. Kil yüksek mineral değerleri ile saç ve cilt üzerinde olumlu etkilere sahip olduğu kadar diş ve diş eti üzerinde olumlu etkileri bulunmaktadır. Tarihte kil damak hastalıklarında tedavi amaçlı olarak kullanılmıştır.

Kil doğal bir mineraldir, kimyasal işlemlere girmez. Böylece dişleri temizlerken ve korurken herhangi bir kimyasala maruz bırakmaz. Kil antiseptik etkileri ile bakteri oluşumunu engeller. Anti-toksit etkisiyle toksinleri, cildin en derin tabakalarından dışarı çıkarır. Böylece ağız hijyeni ve temizliğinin sağlanmasında katkıda bulunur. Antibakteriyel ve anti iltihabik özellikleriyle ağız içi hoş olmayan kokular ve enfeksiyon oluşumunu önlemeyi destekler. Kil mineral katkıları sayesinde ve kilin yeniden mineralleme özelliği ile diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur. Kilin tüm bu özelliklerinden faydalanmak, ilave olarak ağız ve diş sağlığında etkili doğal bitkileri ön planda tutarak, sağlığı tehdit edecek kimyasallardan uzak DK DENT Diş Macunu ortaya çıkmıştır.

 

DK DENT Diş Macununun Özellikleri Nelerdir?

1-İçerisinde mikronize incelikte ve steril özellikte doğal beyaz kil bulunmaktadır.

2-İçeriğindeki özel bitkisel aktifler sayesinde diş eti kanamalarını önlemeye yardımcı olur.

3-Düzenli kullanıldığında dişlerin doğal beyazlığına kavuşmasını sağlar.

4-Kil ve Kalsiyum mineral katkıları sayesinde diş minesinin güçlenmesine yardımcı olur.

5-Sigara, çay, kahve ve yemek artıkları nedeniyle oluşan lekeleri gidererek ağız hijyeni ve temizliği sağlar,  nefesi ferahlatır.

6-İçerisinde sağlık açısından uygun olmadığı bilinen, temizliği ve köpürmeyi sağlayan hammadde olan SLS (sodium lauryl sulfate) olmadığı için köpürmeyen özellikte bir diş macunudur. SLS yerine içerisinde tropikal shea yağından elde edilen, daha yumuşak ve zararsız bir temizleyici hammadde olan shea betaini (shea butteramidopropyl betaine) bulunmaktadır.

7-DK DENT Diş Macunu yapay tatlandırıcı (sakkarin, sucralose, aspartam… v.b) içermez. Tadını tamamen doğal ve ekolojik ortamda yetiştirilen “Stevia” bitkisinden alır. Stevia son yıllarda keşfedilen, şekerden 300 kat daha tatlı ve kalori değeri sıfır olan doğal bir bitkidir.

8-DK DENT diş macunu boya içermez, rengini bitki özlerinden alır.

9-İçerisinde ağız ve diş sağlığında etkili 7 doğal bitki özü bulunmaktadır. Aşağıda detaylı bilgileri verilen bitki özleri; Adaçayı, Mür, Ratanya, Greyfurt, Yeşilçay, Papatya ve Üzüm çekirdeği yağıdır.

10-DK DENT Diş Macunu çocukların kullanımı için de uygundur.

11-Ağız içi pH düzeyi 6,5 civarındadır. Dikkat edilmeden tüketilen şekerli ve asitli yiyecek ve içecekler ağızda asit birikimi yaparak ph seviyesinin 5,5 ‘in altına düşmesine sebep olur. Bu da zamanla diş minesinin aşınmasına neden olur. DK DENT Diş Macunu hafif bazik özelliği ile ağızdaki asit düzeyini koruyarak diş minesinin aşınmasını önler.

12-Florür ve gluten içermez.

 

Florür; Vücuttan geri atılımı sınırlıdır, bir kısmı vücutta kalmaktadır. Kontrolsüz flor alınmasının organların ya da dokuların gelişimine olumsuz etkileri olduğu bilinmektedir.

Gluten; Bir protein çeşididir ve allergen özelliği nedeniyle kullanımı sınırlandırılmıştır.

 

DK DENT Diş Macununda Bulunan Özel Aktifler ve Etkileri Nelerdir?

-Adaçayı (Salvia officinalis); Dişotu adı ile de tanınır. Bu bitkinin çiçekleri, gargara ve adaçayı sirkesi yapmak için kullanılır. Bu gargara rahatlatıcı ve canlandırıcı etki gösterir. Adaçayı sallanan dişlere, dişeti çekilmesine ve kanamasına karşı da etkilidir. Doğal bir beyazlatıcıdır. Antibakteriyel ve antiseptik özelliği bulunmaktadır.

-Mür (Commiphora myrrha); Doğal dezenfektan ve iltihap giderici olarak bilinir. Bu özelliğinden dolayı mür, çoğunlukla ağız ve boğaz bölgelerindeki iltihaplarda kullanılır. Mür ile hazırlanan karışımlar takma diş ve diş tellerinin yol açtığı yaraların iyileştirilmesinde de etkilidir. Enfeksiyonlara karşı bakteri ve mikrop kırıcıdır. Boğaz ağrıları ve ağız içi yaraları için etkilidir. Ağız kokularını gidermeye yardımcı olur.

-Ratanya (Krameria triandra); Antiviral (virüslere karşı) ve antioksidan etkilere sahiptir. Dişetlerini kuvvetlendirir.

-Greyfurt (Citrus grandis); İçerdiği C vitamini ile kanama durdurucu özelliği vardır(astringen). Yara iyileşmesini hızlandırır. Enfeksiyonlara karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. İngiliz Ağız Sağlığı Derneği tarafından 58 kişi üzerinde yapılan araştırmada, deneklerin günde iki greyfurt yemesi ile birlikte diş etlerinin eskisinden çok daha sağlıklı olduğu görülmüştür. Greyfurt aynı zamanda bir A vitamini kaynağıdır ve A vitamininin dişleri ve kemikleri koruyucu etkisi de bulunmaktadır.

-Üzüm Çekirdeği Yağı (Vitis vinifera seed oil);  Diş eti kanamalarına karşı etkilidir. Antioksidan özelliği bulunmaktadır. Dişleri parlatır.

-Yeşil Çay (Camellia sinensis); Diş çürümesinin ana nedeni olan diş yüzeyinde biriken ve plak tabakası oluşturan bakterilerin azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda diş eti hastalıklarıyla mücadelede etkin olarak kullanılır.

-Papatya özü (Chamomille recutita); Diş ağrılarında etkilidir. Diş iltihabını önleyici özelliği bulunmaktadır.

 

Ağrlık / Dozaj: Genel ağırlık 100 ml

 

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık İçeriği

 

 

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık Kullanımı    

Dişler DK DENT diş Macunu ile günde 2 defa, 2dk süre ile fırçalanır. Doğru diş fırçası ve doğru diş fırçalama teknikleri kullanılmalıdır. Diş hekimi önerileri dikkate alınmalıdır, düzenli olarak diş hekimine kontrole gidilmelidir. Çocukların kullanımı için de uygundur.

 

 

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına göre endikasyon ve hastalık adı belirtilmesi yasaktır.  

İlaç Değildir

 

 

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık Fiyatı

 

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık fiyatı bilgisi oldukça merak edilen bir konu. Firmamız en ucuz ürünleri sizlerle buluşturmaya çalışmaktadır. Siz de tercih ettiğiniz bu ürünü sepetinize ekleyerek güvenli alışverişe başlayabilir ve güvenli bir şekilde tarafınıza ulaştırılacaktır. Tarafımıza ulaşan siparişleriniz titizlikle değerlendirilir ve gerek duyulduğunda tarafınız iletişim kurulur.

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık kullananlar bilgilerinin bulunduğu yorumlar bölümünü ziyaret ettiniz mi? Bu kısım diğer kullanıcıların bu ürün hakkında ki deneyimlerinin paylaşıldığı kısımdır. Ayrıca sizde buradan ürün hakkında ki görüşlerinizi bize iletebilirsiniz. Kullananlar bilgisini detaylı olarak öğrenmek için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık hakkında uzman ekimiz sizi bilgilendirmeye devam ediyor. Her türlü soru ve sorunlarınızla ilgili bilgi ve bu ürünü anında sipariş için bize sayfanın sağ alt köşesindeki canlı destek kısmından ulaşabilirsiniz.

DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa ve Türkiye'nin her yerine gönderi yapılır.

Afrodizyaklı ParfümÜRÜN FİYATI: 16,90 TLHEMEN SATIN AL SEPETE EKLE Ferolove

DİĞER ÜRÜNLER

 • Nova Teatox

  Nova Teatox

  Nova Teatox Çayı, sabah ve akşam olmak üzere 2 farklı pakete sahiptir. İçerisinde toplam 48 adet çay vardır. Teatox çayı içerik olarak bitkisel bir
 • Kafur Masaj Kremi

  Kafur Masaj Kremi

  Kafur Kremi, kafur ağacı yaprağından, ağacın gövde kabuğundan ve odununda bulunan yağ hücrelerinden elde edilmiştir. %100 doğal bir üründür. Ka
 • Black Marble

  Black Marble

  Black Marbles saç, sakal ve bıyık serumu %31 oranında kara mamba yılan yağından elde edilmiştir. Bu yağ, Kara Mamba yılanının derisinden elde edilme
 • Super Busty

  Super Busty

  Super Bust içeriğinde; Şerbetçi Otu, Zerdaçal, Zencefil, Kuru Erik, Keten tohumu, Çilek Aroması, bulundurur.
 • Luis Vigor Set

  Luis Vigor Set

  Luis Vigor hap olarak olarak üretilmiş bir üründür. Luis Vigor ürününü alanlar yanında bayanlara özel bir damla gönderilir ve set olarak satılır.
 • DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık 75 ml

  DK Dent Diş Macunu Kil ile Extra Beyazlık 75 ml

 • Çin Kremi (Mucize Krem)

  Çin Kremi (Mucize Krem)

  1 Kutuda iki kavanoz olarak gelmektedir. Sipariş vermeniz durumunda 1 kutu içerisinde 2 kavanoz çin kremine sahip olacaksınız.
 • Black Leech

  Black Leech

 • FN 146 Gıda Takviyesi

  FN 146 Gıda Takviyesi

  Zeka ve düşünme gelişmi için formüle edilmiş olan başarılı insanların sırrı olarak bilinen FN 146 artık Türkiye'de.
 • BeautyBody Smart Fitness

  BeautyBody Smart Fitness

  Beuty Boy
YUKARI