Çatlak Kremi

14.02.2018
Afrodizyaklı Parfüm

Çatlak Kremi?

Çatlak Kremi Nedir? Nasıl Kullanılır?

İnsan vücudunda çatlaklar genellikle cildin kuru kalması ve hızlı kilo alınması sonucu oluşur. Özellikle gebelikteki aşırı kilo almak vücutta kalıcı çatlamalara sebep olabilir.

Hızlı kilo alımında kullanmak için edineceğiz çatlak kremi ile problemini en aza indirebilirsiniz.  Kilo aldıkça derideki esnekliği azalır ve çatlamaya başlar. İşte tam bu süreçte çatlak kremi kullanarak vücut esnekliğini artırabilirsiniz.

Çatlak kremleri önceden oluşan çatlakları tedavi etmekte kullanılabildiği gibi, yeni oluşacak olan çatlakları da engeller. Çatlak kremini düzenli kullanmadığınız zaman hiçbir faydasını maalesef ki göremezsiniz. Gece ve gündüz ve her gün mutlaka çatlak kreminizi kullanmalısınız.

Gebe hanımlar açısından bakacak olursak hamileliğin ilk aylarından itibaren göbek büyümeye başlar ve deride çatlamalar meydana gelir. Doktorlar çatlak kremini 4. Aydan sonra kullanmanızı tavsiye eder. 4. aya kadar ise badem yağını kullanmanızı öneririz. Unutmayın ki cildinizi ne kadar nemli tutarsanız çatlaklar o kadar uzağınızda olur. Ayrıca bol bol su içmeye dikkat edin ki vücudunuz susuz kalmasın.XMarks
İçindeki mikro gümüş tanecikleri, hamilelik sonrası ve kilo nedeni ile oluşan çatlakların bulunduğu bölgelerde ki hücrelerin yenilenmesi sağlanır.

ÜRÜN FİYATI: 59,00 TL HEMEN AL SEPETE EKLE ÜRÜN DETAYI


YUKARI